İLKE REKLAM'A HOŞ GELDİNİZ DETAYLI BİLGİ İÇİN 0 544 357 26 34 ARAYABİLİRSİNİZ

Kurumsal şirketimiz, tabela alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tabela seçenekleri hakkında deneyimli ve alanında profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Siz talebinizi belirtin, uygulama bizim işimiz.

Urfa Tabela 2000 yılında Şanlıurfa merkezinde kurularak hizmet alanında başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren ve tercih edilen isimlerden biri haline gelmiştir. Kısa sürede verdiği hizmetleriyle referans marka haline gelen Urfa Matbaa, cephe giydirme, ışıklı tabela, klasik tabela, kompozit ışıklı tabela, pleski tabela gibi pek çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmet Anlayışımız Müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vererek çalışmalarına sürekli yenilik ekleyen Urfa Tabela, yeni çözüm arayışları içerisinde olan bir firma olup, sektörün en çok tercih edilen ismi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tabela ihtiyaçlarına hızlı ve çözümcül tekniklerle cevap veren Urfa Tabela ile reklamlarınızı çok daha başarılı bir şekilde yapacak, adınızın her geçen gün daha fazla yayılmasını sağlayarak reklam dünyasından en iyi şekilde yararlanmanın ayrıcalığını elde edeceksiniz.